Havalandırma Sistemleri AnkaraHavalandırma Sistemleri AnkaraHavalandırma Sistemleri Ankara+90555 074 7726Danışma Hattı

Fabrika Havalandırma Sistemi

Fabrika Havalandırma Sistemi Ankara

 

PTF serisi otomatik panjurlu aksiyel fanlar ve PTF serisi fiberglass otomatik panjurlu aksiyel fanlar; havalandırma sorunu bulunan bütün endüstriyel alanlarda kullanılmaktadır. PTF serisi otomatik panjurlu aksiyel fanlar Kümes hayvanları çiftliklerinde, sığır ahırlarında, mantar üretim tesisleri ve sebze seralarında, fabrika, atölye vb. çalışma ortamlarında bulunan gaz, duman, toz ve kötü kokuların dışarı atılmasında kullanılmaktadır.

Minimum enerji tüketimi ile maksimum debi üreten bu fanlar 1,5 kW motor ile yaklaşık 0 Pa basınçta, 44.000 m3/h debiye ulaşabilirler. Fan çalıştığında devreye giren otomatik panjuru sayesinde fan çalışmadığı zaman içerisinde panjur daima kapalı olacak ve ortama hava girişi olmayacaktır.

Fabrika Havalandırma Sistemleri Ankara

Otomatik panjurlu aksiyel fanlar, sektörde; tavukçu fanı, sera fanı, çiftlik fanı, kümes fanı, tavuk çiftliği fanı, çiftlik aspiratörü, barınak fanı ve fabrika fanı olarak da tabir edilmektedir. Fabrika havalandırma sistemlerinde kullanılan bir diğer ürün ise fiberglass malzemeden mamül otomatik panjurlu aksiyel fanlardır. Bu fanlar da sistem olarak otomatik panjurlu aksiyel fanlarla aynıdır ve tek fark kullanım alanlarıdır.

Korozyona karşı dirençli olan PTF serisi fiberglass otomatik panjurlu aksiyel fanlar kimyasal üretim alanlarında, nemli ve asitli ortamlarda, korozyon yaratan buharlı ortamlar için egsoz ve sirkülasyon amaçlı kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır.

HakkımızdaHavalandırma Sistemleri Ankara
+90(533) 233 2000