Havalandırma Sistemleri AnkaraHavalandırma Sistemleri AnkaraHavalandırma Sistemleri Ankara+90555 074 7726Danışma Hattı

Hakkımızda

Pirsan Havalandırma İklimlendirme Mak. İnş. San. Tic. A.Ş.

Pirsan, endüstriyel havalandırma sistemleri sektöründe 2008 yılında Ostim’de faaliyete geçmiştir. “Kaliteli iç ortam havası” ilkesi ile yola çıkan Pirsan, geçen bu süreçte adından sıkça bahsettirmeyi başarmıştır.

Kanal, aspiratör ve vantilatör imalatı ile sektörde yer bulan Pirsan; bugün daha profesyonel yaklaşımlarla her türlü aspiratör, vantilatör, ısı geri kazanım cihazı, sığınak santrali, klima santrali ve filtre imalatı ile havalandırma ekipmanlarının tedariğinde sektörde her geçen gün daha da büyüyüp profesyonelleşerek hedefine emin adımlarla ilerlemektedir.

Uluslararası normlara uygun olarak imalat yapan firma, marka tescil belgesi, CE, TSE-HYB ve ISO belgeleri ile marka değerini taçlandırılmıştır. Esnek tasarım şartları, kaliteli hizmet anlayışı, müşteri memnuniyeti ve çözüm odağı politikası ile ilerleyen Pirsan, yenilik, kalite ve işlevselliği her daim firma prensibi olarak benimsemiştir.

Pirsan Havalandırma Hakkında

Misyonumuz

Endüstriyel havalandırma sistemlerine dair tüm ürünleri; çağın getirdiği yenilikleri yakınen takip ederek uluslararası kalite standartlarına ve günümüz teknolojisine uygun şekilde üretip müşterilerimize sunmaktır.

Vizyonumuz

Yeniliklere açık, sektöre yön veren, sürekli büyüyen, müşteri beklentilerini karşılamayı ve problem çözmeyi hedef edinen, sürekli öğrenen, geliştiren, üreten ve gelecek nesle öğreterek istihdam sağlamak isteyen bir firma olmaktır.

DEĞER VE İLKELERİMİZ

  • Müşterilerimiz; velinimetimizdir. Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve sorunlarına çözüm olmak önceliğimizdir. İş teslimi sonrası gerekli teknik desteği vermek ve her zaman yanlarında olmak görevimizdir.
  • Kalite; bünyemizde imalatı gerçekleşen tüm malzeme ve cihazlarda PİRSAN kalitesi ve güvencesi yer almaktadır. Belirli periyotlarla yapılan Ar-Ge çalışmaları ile uluslarası standartlara uygunluk şartı sağlanmaya çalışılmakta ve tüm cihazlar sevk öncesi kalite ve kontrolleri yapılarak teslim edilmektedir.
  • Uygun fiyat; İstenen şartlara ve kaliteye bağlı olarak tedariği sağlanan tüm malzemeler için gerekli piyasa araştırmaları yapılmakta ve düşük maliyetin yansıması müşterilerimize olumlu olarak dönmektedir.
  • Her zaman "iyi anılmak" en büyük hedefimizdir; ürettiklerimiz ve bundan sonra ki süreçte üreteceklerimiz ile firmamızın ve ürünlerimizin her zaman iyi anılması en büyük hedefimizdir.
  • İş ahlakı; başarının en önemli şartı iş ahlakıdır. Farklılıklara, yeniliklere ve rekabete karşı her zaman saygımız sonsuzdur.
  • Personellerimiz; bu oluşum için önemli yapı taşlarıdır. Onlara mutlu, huzurlu,sağlıklı ve saygılı bir çalışma ortamı sunmak firmamıza, personellerimize ve ürettiklerimize değer katacaktır. Sıfır iş kazası firma prensibimizdir. Her türlü kişisel koruyucu personellerimize sağlanmaktadır.

 

HakkımızdaHavalandırma Sistemleri Ankara
+90(533) 233 2000