Havalandırma Sistemleri AnkaraHavalandırma Sistemleri AnkaraHavalandırma Sistemleri Ankara+90555 074 7726Danışma Hattı

AspiratörlerDikdörtgen Kanal Tipi Aspiratör

Dikdörtgen Kanal Tipi Aspiratör
Taze Hava ve Egzoz Sistemleri

Dikdörtgen kanal tipi aspiratörler endüstriyel tesislerde hava tahliyesi ve taze hava uygulamaları için tasarlanmıştır. Endüstriyel tesisler için basit fakat etkili bir çözümdür.

Kanal Tipi Aspiratör Nedir?

Elektrik motorunun direkt olarak fan göbeğine saplanması ile fan-motor entegresi sağlanmıştır. Kendinden motorlu ve dıştan motorlu olarak imal edilmektedir. Fan devri; kendinden motorlu kanal tipi aspiratörlerde hız anahtarı ile dıştan motorlu kanal tipi aspiratörlerde ise frekans invertörü ile kontrol edilebilir.

Fan yapısı geriye eğik ve seyrek kanatlıdır. Bu yapı sayesinde kanatların kirlenmesi zor temizlemesi kolay şekilde gerçekleşir. Bakım esnasında aspiratör sökülmeden fan müdahale kapağı sökülerek bakımı kolay bir şekilde yapılabilmektedir.

Kanal Tipi Aspiratör Ankara

Kanal tipi aspiratörler, seyrek kanat yapısına sahip kendinden motorlu ve ya dıştan motorlu plug fan teknolojisi kullanılmaktadır. Düşük enerji tüketimi ile yüksek performanslar elde etmektedir. Aspiratör gövdesi galvanizli sacdan imal edilmektedir. Montaj pozisyonuna göre emiş ve ya taze hava için kullanılabilir. Opsiyonel olarak filtreli olarak da imal edilmektedir.

Kanal Tipi Aspiratörler Nerelerde Kullanılır?

Dikdörtgen kanal tipi aspiratörler; montaj pozisyonuna göre hava tahliye veya taze hava sistemleri için kullanılmaktadır.

Kanal Tipi Aspiratör Fiyatları

Kanal tipi aspiratör fiyatları; aspiratör debisine göre değişmektedir.

  • İmalat Hatalarına Karşı 2 Yıl Garanti
  • Servis Desteği Hizmeti
  • Opsiyonel Hız Anahtarı
  • Düşük Ses Seviyesi
  • Yüksek Verimli Fan Teknolojisi
  • Opsiyonel Elektrostatik Boyalı Kasa
HakkımızdaHavalandırma Sistemleri Ankara
+90(533) 233 2000