Havalandırma Sistemleri AnkaraHavalandırma Sistemleri AnkaraHavalandırma Sistemleri Ankara+90555 074 7726Danışma Hattı

Klima SantralleriHijyenik Klima Santrali

Hijyenik Klima Santrali
Temiz Oda Ve Hijyen Sınıfına Uygun

PHKS serisi hijyenik klima santralleri ile; mahal havası istenilen temiz oda ve hijyen sınıfına uygun olacak şekilde imal edilmekte ; sıcaklık ve nem kontrolü de yaparak mahalli hijyenik hale getirmektedir.

Hijyenik Klima Santrali Ankara

Hijyenik klima santrali; standart klima santrallerinden farklı olarak hijyenik kenar ve takviye profilleri, hijyenik köşeler, hijyenik ısı geri kazanım eşanjörü ile bataryalar ve paslanmaz iç cidar gibi farklılıklar göstermektedir. Diğer klima santrali türlerinde olduğu gibi ısıtma-soğutma, nem alma, nem verme proseslerinin yanında ayrıca hassas partikül filtrasyonu işlemlerini de sağlamaktadır.

Hijyenik Klima Santrali Nerelerde Kullanılır?

Hijyenik klima santralleri; hastane yoğun bakım üniteleri, ameliyathaneleri ve steril alanları, laboratuvar, ilaç sanayi, kalibrasyon merkezleri, temiz oda gibi hassas filtrasyon gerektiren mahallerde kullanılmaktadır.

Hijyenik Klima Santrali Çalışma Prensibi

Hijyenik klima santrali çalışma prebsibi; çalışacağı alana ve istenen şartlara göre %100 taze havalı veya ısı geri kazanımlı olarak çalışmaktadır. %100 taze havalı klima santralleri ortamda ısı üretici kaynaklar olduğunda veya pozitif basınç elde edilmek istenen yerlerde; ısı geri kazanımlı ise ısıtma/soğutma yükünün azaltılmak istendiği yerlerde tercih edilmektedir.

Hiyenik Klima Santrali Fiyatları

Hijyenik klima santrali fiyatları; klima santrali debisine, ısıtma-soğutma kapasitesine, filtrelere, nem alma ve ya nem verme proseslerine göre değişmektedir.

  • İmalat Hatalarına Karşı 2 Yıl Garanti
  • Servis Desteği Hizmeti
  • Isı ve Ses İzolasyonu
  • Farklı Filtre Seçenekleri
  • Yüksek Verimli Isıtma Soğutma
  • Yüksek Verimli Fan Teknolojisi
  • Otomasyon Panosu
  • Elektrostatik Boyalı Kabin
HakkımızdaHavalandırma Sistemleri Ankara
+90(533) 233 2000