Havalandırma Sistemleri AnkaraHavalandırma Sistemleri AnkaraHavalandırma Sistemleri Ankara+90555 074 7726Danışma Hattı

AspiratörlerHücreli Aspiratör

Hücreli Aspiratör
Taze Hava ve Egzoz Sistemleri

PHA serisi hücreli aspiratörler endüstriyel tesislerde havalandırma ihtiyacını gidermek için tasarlanmıştır. Taze hava ve egzoz atış sistemleri için kullanılmaktadır.

Hücreli Aspiratör Kullanımı

Kullanım amacına göre seyrek kanatlı ya da sık kanatlı olarak fan seçimi yapılır. Hücreli aspiratörlerde fan tipi; hitap edeceği alanın teknik özelliklerine ve ne amaçla kullanılacağına göre belirlenir. İhtiyaç duyulan hava debisi ile basınç hesaplamaları yapılarak fan ve motor seçimi yapılır. Kanal bağlantı yönlerine göre imalat yapılır.

İhtiyaca göre filtre eklenebilir ve vantilatör olarak kullanılması durumunda elektrikli ısıtıcı entegre edilebilir. Sökülmesi kolay yapıya sahip müdahale kapakları bakım ve onarım durumlarında pratik şekilde sökülüp; takılabilir.

Opsiyon olarak sunulan frekans invertörleri ile fan motor devri kullanım yoğunluğunuza bağlı olarak azaltıp artırılabilir; böylece enerji tasarrufu sağlanabilir. Tercih doğrultusunda filtreli ya da filtresiz olarak imal edilmektedir.

Hücreli Aspiratör Ankara

Hücreli aspiratör, ortam havasının fizyolojik özelliğine göre, düşük veya yüksek emiş ve üfleme yapmak; hava sirkülasyonu sağlamak için kullanılan cihazlardır. Kullanım alanına göre filtreli,filtresiz ve elektrikli ısıtıcılı olarak imal edilebilmektedir.

Seyrek ve ya sık kanat yapısına sahip fanlar kullanılmaktadır. Hücre panelleri; çift cidarlı ve elektrostatik boyalı olarak imal edilmektedir. Aspiratör karkası alüminyum profillerden ve plastik köşelerden meydana gelmektedir. Hücreli aspiratörlerde titreşim sönümleyici kauçuk takozlar kullanılmaktadır.

Hücreli Aspiratörler Nerelerde Kullanılır?

Hücreli aspiratörler, ısıtma soğutma istenmeyen tüm alanlarda hava sirkülasyonu sağlamak için kullanılmaktadır.

Hücreli Aspiratör Fiyatları

Hücreli aspiratör fiyatları; aspiratör debisine ve filtreli olup olmamasına göre değişmektedir.

  • İmalat Hatalarına Karşı 2 Yıl Garanti
  • Servis Desteği Hizmeti
  • Isı ve Ses İzolasyonu
  • Opsiyonel Hız Kontrol Panosu
  • Farklı Filtre Seçenekleri
  • Yüksek Verimli Fan Teknolojisi
  • Elektrostatik Boyalı Kabin
  • Opsiyonel Elektrikli Isıtıcı
HakkımızdaHavalandırma Sistemleri Ankara
+90(533) 233 2000